KOLEJ VE OKUL KIYAFETLERİ

Anaokulu kıyafetlerinden başlayarak lise son sınıf öğrencilerine kadar ihtiyaç duyulan tüm okul kıyafeti ve tekstil ürünü firmamızca üretilmektedir.

Yıllar geçtikçe eğitim sistemindeki değişikliklere bağlı olarak okulların kıyafetleri de değişikliğe uğramaktadır. Okul üniformaları, artık yeni trendlere, öğrencilerin rahat olmasına ve teknolojik yeniliklere göre yapılmaktadır. Uzun yılların deneyimine dayanarak üretim yapan firmamız öğrencilerin bir kıyafette aradıkları tüm özellikleri içinde barındırmaktadır. Ürettiğimiz %100 yerli ürünlerle bu alanda fark yaratırken; ürettiğimiz okul kıyafetleri, teknolojik açıdan birçok yeniliği de içinde barındırmaktadır. Okul kıyafetlerinin tasarımları, yaz ve kış aylarında çocukların rahat hareket etmelerini ve giysilerin kolay temizliğini de sağlamaktadır.Firmamızın dikkat ettiği diğer bir önemli nokta da çocukların sağlığı açısından kanserojen madde içermeyen kumaşlar kullanmamızdır.Bunun için tüm kumaşlarımız Oeko Tex belegeli boyahanelerde boyanıp bağımsız test laboratuvarlarında fermuardan kumaşa kadar gerekli tüm testleri yapılmaktadır

KURUMSAL ÜRETİM

1984 yılından itibaren firmamız kendi markasıyla yaptığı üretiminin yanında kurumsal firmaların çocuk giyim üretimlerini dosya teslim olarak yapmaktadır.

Siparişe dayalı olarak çalışan firmamız dokuma ve örme grubunda yaz ve kış kreasyonlarında sizlerin istediği model ve ürünleri en iyi kalite de istenen kalıp şekline göre üretmektedir.

PERSONEL GİYİM

Firmamız 2009 yılından itibaren de kaliteden ödün vermeden personel giyim üretimi üzerine faaliyet göstermektedir.

Kolej kıyafetleri üzerine sunduğumuz kalitemizi, kurumsal kimliğe de yansıtarak kurumsal kıyafet üretiminde kalite odaklı cözümler sunmaktayız. Uzman kadromuz ve modelistlerimizin hazırladığı özgün tasarımlarla işletmelerin tanıtımlarında fark yaratmaktayız.